Stříbrný Vladimír (České Budějovice 1905 - 1970)
Kytice ve váze, signováno vlevo dole V. Stříbrný, olej/plátno, 54 x 38 cm, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |